تبلیغات
وبسایت فرهنگی شهید عادلخواه - ایرانیان با یاد شهدا در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند!
 
نوشته شده توسط : سرباز ولایت
رئیس سازمان بنیاد شهید خراسان جنوبی:
ایرانیان با یاد شهدا در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: مردم ایران باید با حضور در پای صندوق‌های رأی و با یاد شهدا بهترین و خادم‌ترین كاندیدا را انتخاب كنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سربیشه، محمدرضا عرب‌پور سه‌شنبه‌شب در مراسم یادواره شهدای روستای چهكند این شهرستان با بیان اینكه شهدا لاله‌های ملكوتی این ملت هستند، اظهار داشت: ما توان و ظرفیت درك مقام شهدا را نداریم از این رو باید در این راستا تلاش كنیم.
وی با تأكید بر اینكه باید با برگزاری مراسم‌های و یادواره‌های مختلف در سطح روستاها و مناطق مختلف یاد و نام شهدا زنده نگهداشته شود، گفت: هنوز برخی خانواده‌های شهدا در سطح روستاها غریب هستند كه باید با توجه بیشتر به این خانواده‌ها جلوی كسانی كه كنایه و زخم و زبان می‌زنند گرفته شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با بیان اینكه وظیفه ملت ایران این است كه از هم‌اكنون شناسنامه‌های خود را برای شركت در امتحان بزرگ خدا در روز 22 خرداد آماده كنند، افزود: مردم باید با حضور گسترده خود در این روز حماسه‌ای بزرگ را خلق كنند.
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه نیز گفت: شهدا اسطوره‌های نظام در اسلام و گوهرهای ناب هستند كه راه و رسم آنان باید سرلوحه زندگی ما باشد و در تمام سطوح زندگی ایده و اهداف آنان را شناسایی و عمل كنیم.
غلامحسین شفیعی با بیان اینكه روستای چهكند مود شش شهید تقدیم انقلاب كرده است، افزود: اعتبار هزینه شده برای افتتاح گلزار شهدای این روستا بیش از 20 میلیون تومان است و تا پایان سال جاری نیز تعداد 12 گلزار شهدا در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
فرماندار سربیشه نیز با بیان اینكه باید در برابر توطئه‌های دشمنان كه سعی می‌كنند مردم را از مسیر انقلاب خارج كنند، هوشیار بود، گفت: خون شهدا هیچ وقت نمی‌گذارد انقلاب تضعیف شود و یا به دست نااهلان سپرده شود.
سید‌علیرضا حسینی تصریح كرد: باید همه مسئولان تلاش كنند تا خانواده‌های شهدا دارای مشكل نباشند و بیش از همه به آنان توجه شود.
:: مرتبط با: اخبار ,
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 دی 1390 | نظرات ()
 
   
****وبسایت فرهنگی شهید عادلخواه**** سامانه پیامکی ما : 10009384836099