تبلیغات
وبسایت فرهنگی شهید عادلخواه - فستیوال بصیرت در سپاه پاسدارن
 
نوشته شده توسط : سرباز ولایت

۱۲ سرتیپ سپاه از فرد هتاک به رهبر انقلاب دلجویی کردند:

بیانیه حسین علایی حکایت از عشق و علاقه وی به رهبر انقلاب داشت!!!

شاهکار بصیرت را در ادامه مطلب ببینید..

پروژه کمپین نامه پراکنی هتاکانه به امام خامنه ای در حالی  طی هفته های گذشته با انتشار چندین نامه هتاکانه ادامه یافته است که برخی آگاهان سیاسی، مستند بی بی سی فارسی (رسانه رژیم سلطنتی انگلستان) علیه رهبر معظم انقلاب را آغاز کلید خوردن این پروژه می دانند.

در همین راستا پس از انتشار چند نامه هتاکانه از طرف محمد نوری زاد، نامه هایی نیز از جانب احمد منتظری ابراهیم نبوی، عبدالعلی بازرگان و مجتبی واحدی سردبیر سابق روزنامه آفتاب یزد منتشر گردید که نشان از پروژه ای برنامه ریزی شده در راستای حمله به ارکان نظام جمهوری اسلامی داشت.

اما در حالی که تا قبل از ۱۹ دی ماه، جمیع نامه های هتاکانه از اردوگاه فتنه و ضد انقلاب منتشر شده بود؛ انتشار مقاله موهن و هتاکانه سردار حسین علایی در روزنامه اطلاعات که در آن نظام مقدس جمهوری اسلامی با حکومت منحوس پهلوی مقایسه شده بود؛ نشان داد که دستی واحد در پشت پرده کمپین نامه نگاری به رهبر انقلاب وجود دارد.

تحولات صورت گرفته در روزهای بعد از ۱۹ دی ماه نیز موید همین مطلب بود. نامه علی مطهری به وزارت کشور و تاکید بر برداشت حداقلی از ولایت فقیه، و سپس سخنان موذیانه عماد افروغ در برنامه پارک ملت که نظام را متهم به دیکتاتوری و انتقاد ناپذیری کرده بود؛ همگی مدیریت دستی واحد را می رساند که با نشان دادن ظرفیت های خود از جبهه ضد انقلاب و فتنه گران خارج نشین گرفته تا عناصر نفوذی در یک نهاد خاص و صدا وسیما، در آستانه انتخابات مجلس، مشغول قدرت نمایی است.

با این حال مقاله حسین علایی در روزنامه اطلاعات مهمترین بخش از پازل هتاکی به ساحت رهبر معظم انقلاب محسوب می شود. به خصوص که هاشمی رفسنجانی نیز دقیقا در ۱۹ دی ماه سال گذشته، یادداشتی را به مناسبت این روز منتشر کرد و به فاصله اندکی از آن، فتنه۲۵ بهمن ماه شکل گرفت که به حبس خانگی سران فتنه منجر گردید.

در این میان با توجه به خاستگاه سردار حسین علایی، انتظار می رفت که فرماندهان ارشد سپاه پاسداران با واکنشی قاطع دهان عناصر حقیر و بازی خرده دشمن را برای همیشه ببندند به گونه ای که درس عبرتی برای سایرین باشد اما در کمال تاسف، چنین انتظاری محقق نگردید و حتی به ضد خود تبدیل شد.

بیانیه اولیه و آبکی فرماندهان سپاه به هیچ وجه در طراز دفاع از ساحت رهبری انقلاب نبود و هیچ قاطعیتی در ان یافت نمی شد و همین امرنیز موجب شد حسین علایی در کمال وقاحت و پررویی در بیانیه توضیحی خود رسانه های انقلابی و افکار عمومی حزب الله را متهم کند:

«متأسفانه بعضی از رسانه‌های داخلی با ارائه برداشت‌های خاص خود، فضای مناسبی را برای رسانه‌های خارجی فراهم کردند تا آنها هرچه می‌خواهند بگویند و از ظن خود به تفسیر و تحلیل این مقاله بپردازند.»

در ادامه حسین شریعتمداری در اقدامی معنادار در شرایطی که سال گذشته به یادداشت هاشمی رفسنجانی در سالگرد قیام ۱۹ دی نیز واکنش نشان داده بود؛ باز هم قلم به دست گرفت و مقاله حسین علایی را دیکته شده از جانب جریان فتنه عنوان کرد:

«آیا نوشته ایشان با نوشته ای که از یک ضد انقلاب دوآتشه انتظار می رود کمترین تفاوتی دارد؟! اگر تفاوتی ندارد- که ندارد- احتمال سفارشی بودن آن دور از ذهن نیست!»

 اتفاقا حسین شریعتمداری سال گذشته نیز گفته بود که مقاله ۱۹ دی هاشمی توسط خود وی نوشته نشده است:

«یادآوری این نکته در سطور پایانی آن نیز ضروری به نظر می رسد، آن جناب آقای رفسنجانی که نگارنده می شناسد و سال ها قبل از پیروزی انقلاب و در جریان انقلاب با بینش و منش و حتی شیوه نگارش ایشان آشنایی داشته و دارد، نمی تواند نویسنده بیانیه یاد شده باشد. این بیانیه، به لحاظ ادبیات نوشتاری، »مغلوط» از نظر محتوا، «مخدوش» و با توجه به چگونگی استدلال، «ابتدایی» به نظر می رسد و این تلقی را پدید آورده و قوت می بخشد که جناب هاشمی فقط تایید کننده متن بوده و اجازه انتشار آن را صادر فرموده اند! و این احتمال اگر با صحت قرین باشد، نشان می دهد کسانی که در جریان فتنه ۸۸ پشت شخصیت و جایگاه آقای رفسنجانی سنگر گرفته بودند، هنوز ایشان را رها نکرده اند و بیانیه یاد شده را برای خروج هرچند، موقت رسانه های فتنه از خمودگی و درهم ریختگی ناشی از شکست تدارک دیده اند.»

در همین راستا حسین علایی باز هم بیکار ننشست و در نهایت طلبکاری حتی پاسخ حسین شریعتمداری را داد و وی را متهم به نادیده گرفتن شعور انسان ها کرد.

اما انتشار نامه دوم ۱۲ فرمانده سپاه با هدف دلجویی از حسین علایی اتفاقی غیر منتظره و تاسف بار است که به نوبه خود خط بطلانی بر اعتمادهای کاذب و مطلق نسبت به برخی نهاد های انقلابی است.

در بیانیه دوم ۱۲ سرتیپ تمام سپاه پاسداران که به طرز عجیبی در پی ماستمالی توهین های حسین علایی می باشد، آمده است:

«بی‌تردید هرگز خاطره با شما بودن در شب‌های عملیات، همنشینی در پایگاه منتظران شهادت، همدلی و همراهی در جای جای خاک مقدس جنوب کشور و در قرارگاه نوح نبی و نیز خروش الهی‌تان در برابر شیخ درباری در مدینه منوره را که در جوار بارگاه حضرت رسول اکرم(ص) و با حمایت دستگاه تبلیغاتی عربستان، اسلام آمریکایی را به حجاج القا می‌کرد، نه فقط از یاد نمی‌بریم که با آن زندگی می‌کنیم و افتخار می‌ورزیم و از همین رو است که وقتی نامه ۲۷ دی ماه شما که حکایت از ارادت و عشق و علاقه سرشار از ایمانتان به نظام مقدس اسلامی و ولایت فقیه، خاصه، سرو بلند آزادگی و قصیده معرفت و حکمت، حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله) است را دریافت کردیم، این عهد را به یاد آوردیم که فرزندان امام(ره) هرگز به آرمان‌های دوستان شهیدشان خیانت نمی‌کنند … از آنجا که ما به عنوان همسنگران و دوستان دیرینه شما در عرصه‌های گوناگون انقلاب بر این باوریم که حسین علایی، پیمان پایداری خود را با ارزش‌های متعالی انقلاب نخواهد شکست، ضمن دلجویی از آن برادر ارجمند که در این چند روزه به دلیل برخی واکنش‌ها که ناشی‌ از احساس تکلیفی مقدس نیز بود، از دوستان و دوستداران خود نگران و رنجیده خاطر شدید، بار دیگر به امت قهرمان و همواره در صحنه اطمینان می‌دهیم که ما سپاهیان و مریدان و دلدادگان رهبر فرزانه انقلاب، تا جان در بدن داریم با آرمان‌های سترگ شهدا خواهیم ماند و چونان گذشته باید واحده در سایه سار رهنمودهای ولایت و همراهی امت حزب‌الله، توطئه‌ها و فتنه‌های خصم به ویژه آمریکای متجاوز را به خودشان باز خواهیم گرداند. »

به راستی چرا فرماندهان سپاه به جای پاسخی قاطع به علایی و دفاع جانانه از رهبر انقلاب، ناز این عنصر خود فروخته را می خرند و در کمال تاسف در شرایطی که علایی به صراحت، عزیز ملت ایران را با شاه خائن مقایسه کرده است از او دلجویی می کنند؟ بر اساس کدامین منطق نامه حسین علایی را میتوان حاکی از عشق و علاقه به رهبر انقلاب دانست؟

جالب اینجاست که عمق افتضاح فرماندهان سپاه به حدی بوده است که حتی خبرگزاری وابسته به سپاه پاسداران نیز از انتشار آن خودداری کرده است.

به راستی اگر حملات ناجوانمردانه رسانه های یک نهاد خاص به دولت، القای مستمر حاکمیت دوگانه و تهمت ولایت ناپذیری به رئیس جمهور که مورد نهی رهبر معظم انقلاب نیز هست توسط روزنامه جوان، خبرگزاری فارس و سایت های مشرق، ندای انقلاب، عصر امروز و … و حمایت آشکار سپاه از لیست خواص مردود در انتخابات مجلس   را می توان حمل بر صحت کرد؛ از اقدام اخیر  فرماندهان سپاه چه برداشتی می توان نمود؟

اساسا مرز بین حمل بر صحت و حمله به صحت کجاست؟ به نظر می رسد اقدام اخیر فرماندهان ارشد سپاه در دلجویی از علایی را در نهایت حمل بر صحت، می توان بی بصیرتی محض و فقدان تحلیل سیاسی دانست!
مطلب مرتبط:


گزارش سایت نظامی فارس از تجمع مردم و اهالی شهرک شهید کلاهدوز مقابل منزل حسین علایی - برای مشاهده تصاویر هم اینجا کلیک کنیدتاریخ انتشار : دوشنبه 3 بهمن 1390 | نظرات ()
 
   
****وبسایت فرهنگی شهید عادلخواه**** سامانه پیامکی ما : 10009384836099